Counter Strike Global Offensive! Popularność nie maleje!

Counter Strike jest jednym z topowych produktów w Polsce. Dynamiczna rozgrywka oraz element kooperacji? W końcu w zespole siła!

Jak dobrze wiecie CS GO jest w naszej ofercie od bardzo dawna. W związku z dużą ilością zapytań dotyczących produktu chcielibyśmy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania.

Gdzie znaleźć kod CS GO?

Kupon Sedoc zawiera kod doładowujący, który następnie należy podać na stronie www.sedoc.pl. Wtedy na stronie generuje się kod produktu.

Jak dodać kod do gry, aby rozpocząć pobieranie?

Są to kody STEAM, a co za tym idzie należny ściągnąć klienta gry ze strony wydawcy. Kod wygenerowany na stronie Sedoc można aktywować wyłącznie jeden raz na jednym wybranym koncie STEAM! Spokojnie. Nie oznacza to, że stracicie grę. Będziecie mogli każdorazowo instalować grę, ponieważ widnieje ona w Waszej bibliotece. Zachęcamy Was do obejrzenia filmiku jak wygląda cały proces aktywacji. Lepiej samemu zerknąć jak wygląda cała procedura.

Czy kod jest legalny?

TAK :) Kody pochodzą bezpośrednio od Valve. Są generowane w systemie producenta oraz kilkakrotnie sprawdzane pod kątem kompatybilności. Macie 100% pewność, że nie otrzymacie kodu przeznaczonego na inny niż polski rynek. 

Macie już swoją kopię? Sprawdź dostępność i dołącz do gry!

 

 

Odpowiemy na Twoje pytania napisz do nas

Kontakt

POTRZEBNA POMOC?

By zgłosić nam awarię bądź inne żądanie pomocy, skorzystaj z poniższych opcji kontaktu.

pomoc@sedoc.pl

Wszelkie zapytania drogą e-mail będą rozpatrywane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.