Rusza nowa usługa w sklepach stacjonarnych!

Sedoc nadciąga, a razem z nim bogata oferta!

O Sedocu słów kilka:

Na przestrzeni lat w Polsce dynamicznie rozwijał się rynek sprzedaży elektronicznych produktów. Brakowało jednak istotnego elementu! Zarówno fani gier przeglądarkowych czy posiadacze konsol musieli wybierać pomiędzy często niekomfortowymi opcjami zakupów online. Sedoc jest rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz dostępność! 

Gdzie jesteśmy?

Nasza oferta dostępna jest w takich sieciach jak np: Kolporter, Społem, ale to nie koniec! Chcemy dotrzeć do wszystkich osób, dla których ważna jest tradycyjna forma zakupu! Jak zatem sam dobrze widzisz jesteśmy zaraz obok Ciebie! 

Kupon Sedoc - pierwsze kroki

Dokonując zakupu w punkcie stacjonarnym otrzymasz specyficzny kupon, który wygląda podobnie do kuponów prepaid ofert mobilnych. Na kuponie znajduje się (na co warto zwrócić uwagę) nazwa oferty oraz specyficzny kod doładowujący. Kod ten należy przepisać na stronie www.sedoc.pl celem odebrania ostatecznego kodu produktu, który zakupiliśmy.

Łatwo? Oczywiście! I wygodnie!

Możesz również dodać zakupiony kod doładowujący do swojego prywatnego konta, przypisanego do wybranego e-maila. Dzięki temu organizujesz swoje zakupy w jednym miejscu!

Dlaczego Sedoc?

Kupujesz w sposób tradycyjny, a co za tym idzie otrzymujesz namacalny dowód zakupu!
Współpracujemy z największymi producentami, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz legalny kod z polskiej dystrybucji!
Nasza oferta znajduje się na wyciągnięcie ręki!
Rozwój ma dla nas priorytetowe znaczenie - w przyszłości możecie liczyć na jeszcze więcej produktów!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku!

Odpowiemy na Twoje pytania napisz do nas

Kontakt

POTRZEBNA POMOC?

By zgłosić nam awarię bądź inne żądanie pomocy, skorzystaj z poniższych opcji kontaktu.

pomoc@sedoc.pl

Wszelkie zapytania drogą e-mail będą rozpatrywane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.