Jakie doładowanie Playstation kupić? - Poradnik

Posiadasz konsolę Playstation i chcesz...?

W związku z napływającymi do nas pytaniami o ofertę Playstation chcielibyśmy przybliżyć Wam czym charakteryzują się poszczególne produkty Playstation.

Sony Playstation 100 PLN 

Karta walutowa, której aktywacja na koncie dodaje do niego 100 zł. Wirtualne środki możecie rozdysponować wedle uznania. Służą one do zakupu gier lub różnego rodzaju dodatków. Oznaczenie tego produktu w terminalu sprzedawcy brzmi PSN100. (W zależności od różnych dystrybutorów oznaczenie to może się nieznacznie różnić od tego podanego na stronie).

Sony Playstation Plus 365 dni  oraz Sony Playstation Plus 90 dni

Karta Playstation Plus umożliwia aktywację okresu abonamentowego czyli tzw. usługi premium na koncie PS. Zakup subskrypcji umożliwia dostęp do szeregu profitów takich jak darmowe co miesięczne gry lub tańsze pozycje w sklepie PS. W zależności od konsoli benefity te mogą się różnić (przykładowo, aby grać online z przyjaciółmi posiadacze konsol Playstation 4 muszą posiadać ulepszenie konta podstawowego do konta Playstation Plus!)

Oznaczenia kart w terminalach oznaczone są odpowiednio PSN365 lub PSN90; w niektórych przypadkach oznaczenia te oparte są na ich cenie tj. PSN195 oraz PSN59.

Widzicie? To nie takie trudne :)

A w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Odpowiemy na Twoje pytania napisz do nas

Kontakt

POTRZEBNA POMOC?

By zgłosić nam awarię bądź inne żądanie pomocy, skorzystaj z poniższych opcji kontaktu.

pomoc@sedoc.pl

Wszelkie zapytania drogą e-mail będą rozpatrywane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.